IFA 2016 - Gorenje
1

IFA 2016

Deň s Gorenje má 25 hodín. Pri navrhovaní a vytváraní našich výrobkov nám ide o jednoduchosť, aby sme našim zákazníkom poskytli to, čo všetci najviac chceme. Čas.

V spolupráci s nemeckým výrobcom áut VW sme prevzali dizajn VW minibusov a použili ho ako základ pre vytvorenie špeciálnej série našich populárnych retro chladničiek, ktoré budú určite evokovať obdiv a nostalgiu spoločne s udržaním čerstvosti a zdravie Vášho jedla po dlhšiu dobu vďaka vyspelej IonGeneration technológii. Čerstvá a nadčasová vo vnútri aj zvonku. Teraz môžete tohto nezabudnuteľného veterána "zaparkovať" priamo vo Vašej kuchyni.

Špeciálne VW retro série od Gorenje so svojím známym dvojfarebným predkom a veľkým VW logom vyzerá skutočne takmer ako štvorkolesový VW karavan. Je k dispozícii v klasickej baby modrej alebo bordovej v kombinácii s farbou champagne spolu s VW logom a chrómovanými dekoratívnymi prvkami. Táto Retro Special séria od spoločnosti Gorenje bude štýlovým doplnkom akejkoľvek domácnosti bez ohľadu na to, kde ju "zaparkujete".

ČAS VYCHUTNÁVAŤ

ČAS BYŤ VYNALIEZAVÝ