70 rokov Gorenje - Gorenje
SÚČASŤ TRADÍCIE. SÚČASŤ RODINY.UŽ 70 ROKOV.
1

Každý deň zabezpečujeme, aby všetko bežalo hladko.

Z generácie na generáciu sú domáce spotrebiče Gorenje už 70 rokov súčasťou rodinnej tradície. Ako značka žijeme v srdci vášho domova a každodenného života v domácnosti. Našou úlohou je preto zjednodušiť vaše každodenné domáce práce tak, aby bol váš život menej komplikovaný a príjemnejší. Sme pri vás pri dôležitých životných míľnikoch a v každodenných chvíľach, keď je potrebné vyriešiť drobné problémy. Takže sa môžete sústrediť na ľudí, ktorí vás robia šťastnými a na veci, ktoré máte radi.

Zjednodušte si život. Užite si ho naplno.

Prečo si vybrať Gorenje?

Široký výber Široký výber
Dostupná kvalita Dostupná kvalita
Užitočné výhody Užitočné výhody
Komfort bezstarostnosti Komfort bezstarostnosti
Pomoc zákazníkom Pomoc zákazníkom

Široký výber

Preskúmajte inovatívne veľké a malé domáce spotrebiče, ktoré vám uľahčia život. Nechajte sa inšpirovať dizajnovými kolekciami, ktoré podporujú výrazný životný štýl Simplicity, Classico, Retro či dizajnovými líniami, podpísanými svetoznámymi návrhármi Ora-Ïto, Starck, Karim.

Dostupná kvalita

Domáce spotrebiče Gorenje sú odolné, efektívne a úsporné. Poskytujú vynikajúcu kvalitu a moderný dizajn za primeranú cenu. Dôverujte uznanému a ocenenému dizajnu na globálnom trhu.

Užitočné výhody

Keď si vyberiete spotrebič Gorenje, zvolíte skutočnú obsluhu bez námahy, spoľahlivú a účinnú technológiu postavenú na vašich potrebách. Rozhodnete sa žiť zdravo, vždy očakávať vynikajúce výsledky, užívať si flexibilitu a podporu. Rozhodnete sa zjednodušiť vaše domáce práce, od najmenších každodenných okamihov po najväčšie životné udalosti.

Komfort bezstarostnosti

Využite možnosť predĺženia záruky na 10 alebo 15 rokov na vybrané veľké domáce spotrebiče a dobre organizovanú servisnú sieť vyškolených odborníkov. Poskytujeme rýchlu reakciu  – prvý kontakt so zákazníkom do 24 hodín od nahlásenia problému - originálne náhradné diely a príslušenstvo máme na sklade. Servisnú podporu získate aj po uplynutí záručnej doby.

Pomoc zákazníkom

Zaistite si pohodlné online objednanie servisu alebo originálnych náhradných dielov, na bezplatnej 24/7 asistenčnej linke: Bezplatná linka 0800 105 505. Zaregistrujte svoj spotrebič pre najrýchlejšie zabezpečenie podpory a ďalších výhod. Odpovede na najčastejšie otázky nájdete tu.