Máj 2017 Ak sa správa nezobrazí, otvoriť v prehliadači.
 
 
 
  Gorenje  
 
 
 
 
 
 
Marketingový a produktový newsletter 05/2017
 
 

Vážení obchodní partneri a kolegovia,

dovoľte, aby sme vám zaslali májové vydanie newslettru s novinkami o značke gorenje.

Prajeme príjemný deň.


S pozdravom,

Váš team gorenje

 
 
Postarajú sa samé o seba s funkciou TotalDry. Nové umývačky gorenje SmartFlex
 
Promo akcia na podporu umývačiek z novej rady SmartFlex odštartovala 20. apríla.
 
Pretože veríme, že sú naše produkty kvalitné a naši zákazníci s nimi budú spokojní, ponúkame im možnosť 3 mesačného vyskúšania nových umývačiek s funkciou TotalDry s možnosťou bezplatného vrátenia. K zakúpenej umývačke zákazníci taktiež dostanú ako darček umývanie na 5 mesiacov zadarmo v podobe tabliet quantum a čističa umývačky Finish. Promo akcia bude podporená silnou mediálnou kampaňou v TV, outdoore, tlači, internete a v mieste predaja.
 
Viac
 
 
Záruka na Inverter PowerDrive motor u umývačiek SmartFlex a pračiek SensoCare
 
Aby bolo možné našim zákazníkom ponúknuť najlepšie riešenie, ponúkame extra predĺženú záruku zadarmo. Umývačky riadu Gorenje SmartFlex a pračky SensoCare sú veľmi kvalitné a odolné. Vďaka inovatívnej technológii invertorového motora PowerDrive môžu zákazníci získať extra 10 ročnú záruku na motor.
 
Viac
 
Registrácia
 
 
 
Nové vstavané chladničky gorenje NatureFresh sú plné prirodzenej sviežosti
 
Predstavujeme novú generáciu vstavaných chladničiek NatureFresh, ktoré ponúkajú množstvo pokročilých funkcií. Systémy v interiéri chladničky sú inšpirované dianím v prírode – udržujú proces fotosyntézy, kontrolujú hladinu vlhkosti a poskytujú prirodzený prísun čerstvého vzduchu. Medzi nové funkcie patrí VitaLight udržujúci prirodzený proces zrenia, SmartHumidity zachovávajúci vlhkosť na optimálnej úrovni, IonAir s DynamiCooling obohacujúci vzduch v chladničke o záporné ióny, ktoré ničia zápach alebo NoFrost DualAdvance, systém dvojitej cirkulácie vzduchu, zabraňujúci hromadeniu námrazy na potravinách a tvorbe ľadu na stenách mrazničky.
 
Viac
 
 
Nový tvar a vlastnosti odsávačov pary
 
Nové modely odsávačov pary Gorenje sú vybavené novým inovatívnym tvarom špeciálne zakriveného skla, ktoré zachytí viac pary, mastnoty a pachov než štandardné konštrukcie odsávača.
 
Viac
 
 
Kolekcia malých domácich spotrebičov Gorenje Vitaway
 
Nové produkty rady Vitaway boli navrhnuté, aby podporili zdravú životosprávu a ponúkli konzumáciu nespracovaných potravín, plných minerálov, vitamínov, energie a vitality. V tejto rade predstavujeme extra výkonný mixér BPC2B, ktorý pripraví obľúbené delikatesy ľahko a rýchlo, lis na olej OP650W, ktorý lisuje s minimálnou teplotou 49 stupňov a tak uchováva vitamíny a minerály. Ďalej odšťavovač JC4800VWY, ktorý rýchlosťou 70 otáčok za minútu spracuje ovocie a zeleninu a oddelí šťavu a dreň. NutriPower blender BM 1000W pre rýchlu prípravu raňajok či kvalitnej desiaty v podobe hladkých kokteilov či pyré. A nádoby na varenie v pare ST01, ktoré zachovajú pri varení všetky živiny prospievajúce ľudskému organizmu, pri zachovaní sviežej chuti a vône.
 
Viac
 
 
 
 
 
   
 
www.gorenje.sk
 
Odhlásiť