Sušička prádla D85F65T - Gorenje
D85F65T Sušička prádla
599,00 €

D85F65T

Sušička prádla
Kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom Náplň pre sušenie: Náplň 1 - 8 kg Energetická trieda: A++ IonTech (vyhladenie vlákien bielizne ionizátorom vzduchu)
599,00 €
Vrátane DPH
tlač
tlač
potvrdiť
Facebook
Twitter
stiahni
stiahni

Vlastnosti

Tepelné čerpadlo s TwinAir

Revolučná účinnosť sušenia
Všetky sušičky s tepelným čerpadlom sa môžu pochváliť vysokou energetickou účinnosťou. Špičkové modely v energetickej triede A+++ ušetria až 50 % energie v porovnaní so spotrebičmi v energetickej triede A. Sušičky gorenje triedy A+++ s kapacitou 9 kg sú jedinečné na trhu. Zdokonalené tepelné čerpadlo a jeden z najväčších bubnov na svete s kapacitou 120 litrov, si dokáže ľahko poradiť s väčším množstvom bielizne. Napomáhajú tomu tiež širšie vzduchové kanály, vďaka ktorým sa suší bielizeň šetrnejšie ako u bežného systému sušenia. Teplota v sušičke má ideálnych 50 °C, aby sa zabránilo presušeniu.
viac info
menej informácií

Jedinečné vyrovnanie vlákien pomocou technológie IonTech

Dokonale hladká a osviežená bielizeň. Niektoré modely sušičiek bielizne sú vybavené jedinečným ionizátorom vzduchu, ktorý vlákna doplnkovo vyhladzuje, odstraňuje pokrčenie a statický náboj vytvorený počas procesu sušenia. Účinným spôsobom odstraňuje z bielizne nepríjemné zápachy, ako napríklad zápach z potravín či tabaku. Vďaka ionizátoru bude bielizeň ešte mäkšie.
viac info
menej informácií

SensorIQ - senzorová technológia

Zakaždým správne vysušené!
Zakaždým správne vysušené! Inteligentná technológia SensorIQ automaticky upravuje postup sušenia podľa zvoleného programu, typu bielizne a požadovanej úrovne vysušenia. Senzor vlhkosti nepretržite upravuje dobu sušenia podľa úrovne vlhkosti v bielizni. Keď senzor zistí, že sa dosiahla požadovaná úroveň zostatkovej vlhkosti, automatický sušičku zastaví. Vaša bielizeň je tak pripravená na žehlenie alebo na uloženie do skrine - presne tak, ako to budete chcieť.
viac info
menej informácií

AutoDrain – priame vypúšťanie kondenzátu

Už žiadne vyprázdňovanie nádoby na kondenzát
Pokiaľ sa rozhodnete pre kondenzačnú sušičku miesto odvetrávacej, nebudete už potrebovať otvor pre odvedenie vlhkosti. U tohto typu sušičky sa
vlhkosť v podobe vody zhromažďuje v špeciálnej nádrži s obsahom takmer 5 litrov
, ktorá sa po každom cykle sušenia jednoduchým spôsobom vyprázdňuje. Ak je nádrž na kondenzát napojená prostredníctvom odovdu AutoDrain na odpad, už nebude potrebné kondenzát vyprázdňovať ručne.
viac info
menej informácií

FiltrationSupreme

Najväčší a najefektívnejší filter na trhu
Gorenje má najúčinnejší filtračný systém na svete, poskytujúci o 40% účinnejšie filtrovanie vzduchu ako bežné systémy. Obsahuje špeciálny 3D filter nainštalovaný pred kondenzačnou jednotkou, filter na dverách sušičky a filter v bubne. Tieto filtre zachytia aj tie najmenšie čiastočky a nečistoty z oblečenia. Po ukončení cyklu sušenia sa druhé dva filtre jednoducho utrú.
viac info
menej informácií

Sušenie malého množstva bielizne

Účinné sušenie jednotlivých kusov odevu
Sušičky Gorenje teraz umožňujú sušenie dokonca aj jediného kusu odevu. Výhodou tejto funkcie SmallLoad je okamžité sušenie toho oblečenia, ktoré práve potrebujete bez toho, aby ste museli čakať, až sa vám nahromadí ďalšia bielizeň na sušenie.

Detská poistka

Dvere nie je možné počas sušenia otvoriť. Pre zvýšenie bezpečnosti je možné ovládací panel uzamknúť jednoduchým stlačením tlačidla alebo kombinácie tlačidiel.

TwinAir, efektívne sušenie bielizne

Rovnomerne usušená bielizeň
Kondenzačné sušičky s tepelným čerpadlom sa pýšia jedinečným systémom prísunu vzduchu. Počas obojsmerného otáčania umožňuje rovnomerne intenzívny prísun teplého a suchého vzduchu do bubna prostredníctvom obidvoch vzduchových kanálov. Dráha vzduchu je upravená podľa smeru otáčania bubna a zaisťuje stálu intenzitu sušenia počas celého cyklu sušenia. Rovnomerne rozdelená bielizeň sa nezamotá a konečný výsledok bude dokonalý.
viac info
menej informácií

Jednoduché ovládanie

Požadované výsledky len v troch krokoch
Ergonomicky navrhnutý ovládací panel umožňuje jednoduché ovládanie a dohľad nad postupmi sušenia. Najbežnejšie používané programy sušenia sú umiestnené na ľavej strane ovládacieho otočného gombíka. Vedľa otočného gombíka je časť pre doplnkové nastavenia, ako je napríklad odložené spustenie cyklu sušenia alebo sušenie pri nízkych teplotách, ktoré dopĺňajú LED kontrolky a LCD displej. Ovládací panel končí tlačidlom spustenie a pozastavenie na ľavej strane sušičky. Tento tvar ovládacieho panela umožňuje užívateľovi jednoduché a pohodlné ovládanie procesu sušenia.
viac info
menej informácií

Jemná bielizeň

U bielizne, citlivej na teploty, ako sú blúzky, košele či jemná spodná bielizeň, môžete bezpečne zveriť starostlivosť sušičkám Gorenje. Špeciálny program zabezpečuje požadovanú úroveň sušenia pri nízkej teplote.

Programovanie začiatku cyklu sušenia (NG)

Vysušené v pravý čas. Začiatok procesu sušenia možno naprogramovať až 24 hodín vopred. Oblečenie bude vysušené na vopred nastavenú úroveň vlhkosti a pripravené na uloženie do skrine, na žehlenie, alebo si ich môžete rovno obliecť a ísť. Vtedy, keď je to pre vás najvhodnejšie.
Ďalšie funkcieMenej funkcií

Technické detaily

Energetická trieda: A++

Trieda účinnosti kondenzácie: A

Farba: Biela

Náplň pre sušenie: Náplň 1 - 8 kg

TwinAir (dvojsmerné prúdenie vzduchu)

Objem bubna: 120 l

Priemer dverí: 35 cm

Uhol otvárania dvierok: 180 °

Reverzný chod bubna

AutoDrain - priamy odvod kondenzátu

Vlastné nastavenie prania pre všetky programy

Displej: LED displej

Tlačidlá: Štart/Pauza

15 programov sušenia

Programy: Posteľná bielizeň, Vlna, Košele, Mix suché, Mix suché na žehlenie

Výber času sušenia: Krokové nastavenie

Anticrease systém (proti pokrčeniu)

StartDelay - možnosť odloženého štartu

Refresh funkcia (osvieženie bielizne)

IonTech (vyhladenie vlákien bielizne ionizátorom vzduchu)

Zvukový signál ukončenia

FiltrationSupreme špičková filtrácia

Zobrazenie priebehu prania LED indikátor

Signál plnej nádrže na kondenzát

Digitálny ukazovateľ zostatkového času

Vákuové nožičky

Senzor vlhkosti

Detská poistka

Pozinkovaný bubon

Úroveň hluku: 65 dB(A)re1pW

Spotreba el. energie, kWh/rok: 225 kWh

Typ chladiva: R134A

Potenciál globálneho oteplovania (GWP): 1430 GWP

Množstvo fluórovaných skleníkových plynov: 0,30 kg

Množstvo vyjadrené ekvivalentom CO2: 0,43 t

Rozmery (Š x V x H): 60 × 85 × 60 cm

Rozmery zabaleného spotrebiča (šxvxh): 64 × 91,5 × 68,5 cm

Netto hmotnosť: 52 kg

Brutto hmotnosť: 54 kg

Spotreba elektrickej energie v pohotovostnom režime (Standby): 0,5 W

Príkon: 800 W

Menovitý prúd poistky: 10 A

kód: 527245

EAN kód: 3838942091988

Prílohy

Súvisiace produkty