Gorenje Ora Ito súťaž - Gorenje

Poznáte už čarovný svet spotrebičov Gorenje alebo ho stále objavujete? Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte spotrebiče z novej dizajnovej kolekcie Ora Ïto v celkovej hodnote vyše 3700 €. Všetko, čo potrebujete, je kúzelný kľúč, ktorý vám otvorí dvere do súťaže.

Ako súťažiť

Nájdite kúzelný kľúč

Na spotrebiči gorenje alebo v záručnom liste vyhľadajte názov modelu a tzv. Art. Number. Ak nemáte žiadne spotrebiče Gorenje, pripravte si svoj e-mail.

Vyplňte magický formulár

Nezabudnite, že koľko výrobkov Gorenje máte doma, toľkokrát môžete súťažiť. Formulár preto vyplňte pre každý výrobok Gorenje, ktorý máte doma.

Vyčarujte výhry

Súťažíme o 5 spotrebičov Ora Ïto v celkovej hodnote vyše 3700 €. O výhercoch rozhodne poradí přijatých formulárov. Súťaž bude vyhlásená 31. októbra na našej FB stránke a na webe.

Začať súťažiť

Máte domáce spotrebiče gorenje?

Kúzelným kľúčom do hlavnej súťaže o spotrebiče z kolekcie Ora Ïto sú informácie o vašich spotrebičoch Gorenje, ktoré môžete veľmi jednoducho dohľadať.
Vyplnením tohto formulára súťažíte o 3 spotrebiče v hodnote cez 2800 €. Vyhrávajú formuláre prijaté ako 50., 100. a 250. v poradí.
Všetky polie sú povinné. 

Nemáte žiadny spotrebič gorenje? Nevadí!

Zapojte sa do súťaže o spotrebiče z kolekcie Ora Ïto poslaním vašej e-mailovej adresy.
Vyplnením tohto formulára súťažíte o 2 spotrebiče v hodnote cez 1100 €. Vyhrávajú formuláre prijaté ako 50. a 150. v poradí.
Všetky polie sú povinné. 

Čo môžete vyhrať?

Spotrebiče z dizajnovej kolekcie Ora Ïto v hodnote viac než 3.700 € , vďaka ktorým sa vaša kuchyňa premení v magické miesto.

Viac o novej kolekcii