Gorenje Ora ïto Black - Gorenje

Gorenje Ora ïto Black

Kolekcia Gorenje Ora ïto: inšpirácia

Simplexity. Jednoduchý a zložitý. Bez preháňania, ostávajú iba čisté línie dizajnu. Jednoduchý dizajn, ktorý nás obklopuje je futuristická kuchyňa pre dnešok a zajtrajšok. Jednoduché čisté línie odrážajú dizajn budúcnosti, keď sa vízia stáva skutočnosťou. Nebojíme sa vytvárať trendy budúcnosti. Výrobky spájajú organiku a výstrednosť. Tvar odhaľuje eleganciu, čisté línie a jednoduchosť. Vznikla nová módna kolekcia domácich spotrebičov. Zahŕňa štýlové rúry, varné panely, chladničky s mrazničkou a ozdobné panely pre mikrovlnné rúry a umývačky riadu. V čiernej a striebornej.

 Netreba hovoriť veľa, len o čo ide. Nič viac.

Kolekcia Gorenje Ora ïto - nový trend kuchyne zajtrajška

Gorenje, jeden z vedúcich Európskych výrobcov domácich spotrebičov dnes kombinuje progresívnu technológiu s exkluzívnym, osobitým dizajnom a vysokou kvalitou. S jeho inovatívnymi, technicky dokonalými, módnymi a ekologicky nezávadnými výrobkami sa Gorenje snaží stať výrobcom dizajnovo najinovatívnejších spotrebičov na svete.

Na výrobu exkluzívne navrhovaných módnych spotrebičov, ktoré sú dostupné širokej verejnosti Gorenje získalo pomoc mladého francúzskeho dizajnéra Ora ïto. Výsledok tejto spolupráce je nová Kolekcia Gorenje Ora ïto – nový trend kuchyne zajtrajška.

Ora ïto: Divoch priemyselného dizajnu

Za značkou Ora ïto je tvorivý mladý francúzsky dizajnér, ktorého provokatívne nápady mu zabezpečili rýchly vzostup na vrchol svetového dizajnérstva. Na začiatku jeho kariéry prezentoval svoje návrhy a myšlienky na virtuálnych výrobkoch, podpísaných známymi značkami na ich vlastných web stránkach. Ľudia si začali objednávať výrobky, ktoré neexistovali. Veľké spoločnosti ako Luis Vuitton, Swatch, Apple a Levi’s by mali žalovať mladého “podvodníka”, ale boli taký ohromený jeho návrhmi, že si ho ihneď najali.

Galéria