Gorenje designed by Karim Rashid - Gorenje

Gorenje designed by Karim Rashid

Súhra minimalizmu a farby. Čistoty a odvahy. Funkčnosti a interaktivity.

Moderná kolekcia s výrazným dynamickým dizajnom, zaoblenými líniami a kvalitným hliníkovým povrchom. Inovatívny dizajn s novými technológiami zanechávajú pocit farebnosti a všestrannosti.

Magické svetlo vertikálneho LED svetleného pásu vyvoláva individuálne precítenie priestoru. Jeden dotyk zmení váš svet v jednu zo siedmich farieb - na dlhší čas, alebo len na chvíľku.

Karim Rashid: svetová ikona moderného dizajnu

New York-ský dizajnér Karim Rashid je jedným z najplodnejších návrhárov svojej generácie. Viac ako 3000 návrhov vo výrobe, viac ako 300 ocenení a práca vo viac ako 35 krajinách robia z Karima legendu dizajnu. Svoj  talent využil vo viacerých oblastiach: pri nábytku, architektúre, osvetlení, pri jedálenských súpravách, ... a teraz aj pri domácich spotrebičoch.

Ocenený viacerými cenami priemyselného návrhárstva, realizované projekty pre stovky klientov po celom svete: Alessi, Artemide, Audi, Bozart, Cappellini, Estée Lauder, Giorgio Armani, Issey Miyake, Kenzo, Prada, Sony, Toyota a Umbra, mená len tých najprestížnejších z nich. Karim Rashid je viacnásobný víťaz Red Dot Award, Chicago Athenaeum Good Design Award, I.D. Magazine Annial Design Review, IDSA Industrial Design Excellence Award a mnoho ďalších.

Moodlite Technológia

Dotyk svetla a farby. Deň za dňom a pritom každý deň inak.

Umožňuje hru farieb, nekonečnú slobodu, inšpiráciu a  prežitie emócie v každom okamihu. 6 farieb pre 6 nálad. 6 farieb na 6 dní, alebo pre jeden deň. Neprispôsobujte sa okamihu - nech sa okamih prispôsobí vašim túžbam.

BabyPink, HotPink, DeepPurple, SkyBlue, LimeGreen, JuicyOrange. Váš domov môže byť vždy iný. Každý deň a každý okamih. Pretože ani vy nie ste vždy rovankí.

Estetika, alebo funkčnosť? Naša najnovšia technológia spája oboje. Technológia MoodLite nevytvára len ľahké farebné pozadie vo zvolenom odtieni. Keď sa aktivuje, dovolí vám nahliadnuť do vnútra rúry cez priezor a po ukončení pečenia vás zase čarvenou farbou upozorňuje na vyššiu teplotu rúry. Farebný pás svetla spája estetickú formu a inovatívne funkcie.

BabyPink

BabyPink vyvoláva pocity nehy, milosti, sladkosť, ženskosť, pohodu a pozitívne emócie. Je ideálnou voľbou pre romantický a milujúci večer pre dvoch, kedy sa odovzdávate sladkým pôžitkom.

HotPink

HotPink je farba zmyselná, hravá a energická, tá pravá voľba pre žiarivú párty s vašimi priateľmi. Je to vzrušujúca farba, teplá, koketná a povzbudzuje chuť k jedlu. Teplé rúžové osvetlenie je vhodné pre divoké večierky s priateľmi, kde sú podávané koktejly a ľahké chuťovky.

DeepPurple

DeepPurple evokuje pocity spirituality, luxusu, bohatstva, moci a transformácie. Predstavuje kvalitu a celistvosť. Má jedinečný charakter - ženskosti, pokojnosti, dráždivej vône a sladkej chuti. Dáma, ktorá chce stráviť príjemné chvíle so svojimi priateľmi vyberie magickú atmosféru, ktorú vyvoláva DeepPurple, a jednoducho si užíva ...

SkyBlue

SkyBlue je symbolom bezpečia, dôvery, spoľahlivosti, lojality, nasadenia a dôstojnosti. Je to duchovná farba, ktorá upokojuje a vypĺňa priestor s pokojom. Je ako ochladzujúci dotyk sviežosti v sparnom dni. Keď si chcete oddýchnuť, sám a v kľude, vyberte modrú farbu, pretože bude podporovať pokojné dýchanie. Vychutnajte si ovocie a sladké pokrmy, kulinárske špeciality, povzbudia váš modrý vkus.

LimeGreen

LimeGreen je ideálna farba pre atmosféru nádeje a kontaktu. Zelená je vhodná pre vytváranie príjemnej atmosféry pokoja, prehlbuje naše dýchanie a spomaľuje vylučovanie stresových hormónov, napomáha k relaxácii. Keď chcete relaxovať s priateľmi, možno pri jednoduchom jedle, zelená je tá najlepšia voľba, pretože upokojuje čuch, zatiaľ čo stimuluje ostatné zmysly.

JuicyOrange

JuicyOrange vzbudzuje hravosť, radosť, vzrušenie, prekypuje emóciami a ambíciami. Oranžová bude vašim zábalom tepla, objatím. Stimuluje vašu chuť k jedlu, a je určená na večeru, pretože predstavuje farby západu slnka. Je to jeden z obľúbených farieb v každej domácnosti, pretože navodzuje pocit tepla a znižuje citlivosť na bolesť.

Galéria