Upečte dcére na narodeniny tortu v tvare srdca - Gorenje

Upečte dcére na narodeniny tortu v tvare srdca

JEDNODUCHŠIE V RODINE
8.3.2017

Pripravili sme pre vás krátky príspevok o tom, ako upiecť tortu v tvare srdca v troch jednoduchých krokoch. Ak chce vaša dcéra na narodeniny tortu v tvare srdca a vy nemáte formu toho správneho tvaru, môžete improvizovať. S troškou dôvtipu upečiete tortu v tvare srdca len pomocou okrúhlej a štvorcovej formy na pečenie. Prečítajte si nasledujúce jednoduché kroky, ako pripraviť tortu v tvare srdca rýchlo a jednoducho.

Krok 1

Začnite tým, že upečiete okrúhly a štvorcový korpus. Mali by byť rovnako vysoké, ináč nebude mať torta dokonalý tvar. Keď sú obidva korpusy upečené, nechajte ich úplne vychladnúť a vyberte ich z foriem.

Krok 2

Opatrne prekrojte okrúhly korpus na polovicu. Pomocou (zúbkovaného) noža na chlieb rozrežte okrúhly korpus na polovicu. Snažte sa ho rozrezať rovnomerne.

Krok 3

Nakoniec vezmite dva polkruhy a priložte ich k štvorcovému korpusu tak, ako to vidíte na obrázku.

Plnka alebo poleva zakryje spoje a torta tak bude vyzerať ako dokonalé srdce. Recept na plnku môžete vybrať podľa toho, čo máte radi. Pre vašu dcéru odporúčame naozaj pestrofarebnú tortu.

Dobrú chuť!

 

HomeMade tvar rúry: Všetky vynikajúce vlastnosti pečenia v tradičných peciach na drevo

Tradičný, klenutý tvar rúr Gorenje je jednou z množstva užitočných riešení. Inšpirovaný tradičnými pecami na drevo, umožňuje horúcemu vzduch voľne cirkulovať. Vďaka tomu horúci vzduch rovnomerne prúdi okolo pripravovaného jedla čím vždy dosiahnete vynikajúce výsledky pečenia: chrumkavé zvonka a šťavnaté vo vnútri.

Tiež by ste si mohli prečítať: